Práce v regionu

Výjezdní dny

Jak jsem již uvedl, mou prioritou je setkávat se se starosty a zástupci firem novojičínského regionu. Během poslaneckého týdne, který je určen pro práci poslance v regionu se mi podařilo uskutečnit všechny dohodnuté schůzky jak se starosty, tak i se zástupci vybraných firem.

Pro mne je vždy velmi přínosné setkat se s těmito lidmi, hovořit o problémech a každodenních starostech, které je doprovází při jejich opravdu nelehké práci, která vyžaduje obrovské množství úsilí, energie a v některých případech i kus osobní odvahy. Proto jsem velmi rád, že jim při jejich práci mohu být alespoň částečně nápomocen. Určitě jsem při vzájemných jednáních, u každého ze starostů, našel konkrétní problém, při jehož řešení jim mohu být osobně nápomocen.

Aktuálně jsem navštívil tyto obce a firmy:

Frenštát pod Radhoštěm, Petřvald, Hladké Životice, Trojanovice, Tichá, Pustějov, Suchdol nad Odrou, Hodslavice, Hostašovice, Rybí, Jeseník nad Odrou, Libhošť, Štramberk, Kunín, Jakubčovice nad Odrou, Luboměř, Studénka, Bílov, Jistebník, Velké Albrechtice, Bernartice nad Odrou, Odry, Ženklava, Bordovice, Bravantice, Kujavy, Bartošovice, Mošnov, Šenov u Nového Jičína, Trnávka, Skotnice, Mořkov, Slatina, Bílovec, Mankovice, Příbor, Sedlnice, Závišice, Starý Jičín, Kopřivnice, Vrhy, Veřovice, Fulnek, Vražné, Tísek, Kateřinice, Lichnov, Nový Jičín, Spálov, Životice u Nového Jičína, firma VOP, Starojicko a.s. , Tatra, BIKE FUN International, MSV Metal Studénka, Continental Automotive, Tawesco s. r. o. , LUCCO a.s. a Varroc Lighting Systems, s.r.o.

V poslaneckém týdnu mě čekají další návštěvy, na které se těším, protože práce pro region je pro mě důležitá.  

Fotky ze setkání naleznete v galerii.

Mějte se hezky.

JS